Магазин ОГНЮ.НЕТ
Ваша корзина

Вогнегасник порошковий ВП-8 (з)

Вогнегасник порошковий ВП-8 (з)

Відгуки

Опис

Вогнегасник порошковий ВП-8 (з) закачной призначений для оснащення адміністративних та побутових будівель, сільськогосподарських і виробничих приміщень, складів, лабораторій, станцій технічного обслуговування та гаражів, автозаправних станцій, транспортних засобів (вантажні автомобілі понад 12тонн і причепи понад 10 тонн). Детальніше про оснащення об'єктів вогнегасниками можна дізнатися в Типових норм належності вогнегасників. Вогнегасник порошковий ВП-8 (з) закачной використовується як первинний засіб для гасіння пожеж класу А (горіння твердих речовин), класу В (горіння рідких речовин), класу С (горіння газів) і електрообладнання, що знаходиться під напругою до 1000В.

Вогнегасник порошковий ВП-8 (з) не призначений для гасіння земельно-лужних металів та інших речовин, які можуть горіти без доступу повітря. Вогнегасник порошковий ВП-8 (з) є виробом неодноразового використання. Після кожного використання вогнегасника потрібно зробити технічне обслуговування та перезарядку в спеціалізованих організаціях, що мають Ліцензію на цей вид робіт.

Не слід нехтувати правилами пожежної безпеки! Щоб максимально ефективніше використовувати вогнегасник - необхідно самому ознайомитися з Інструкцією по експлуатації та ознайомити оточуючих, як правильно користуватися вогнегасником.
Категорично забороняється розміщувати вогнегасник під прямими сонячними променями і поблизу нагрівальних приладів, піддавати корпус вогнегасника ударів і впливу агресивного середовища, розбирати вогнегасник і використовувати його без пломби. Порошкові вогнегасники слід застосовувати після евакуації людей з приміщення.

 

Технічні характеристики:
Маса вогнегасного порошку, кг: 8±0,16
Маса вогнегасника повна, кг: 11,5
Габаритні розміри (висота/діаметр корпусу, мм: 680/160
Тривалість подачі вогнегасної речовини, з: 12
Вогнегасна здатність, клас А/клас: 4А/144В

Термін служби: 10 років.

До кожного огнетушителю додається паспорт заводу-виробника, сертифікат якості. Вогнегасник комплектується гнучким шлангом з наконечником. За бажанням замовника може комплектуватися кронштейном - настінним або транспортним.

Технічне обслуговування (перезарядка) вогнегасників проводиться згідно з ДСТУ 4297:2004.

Характеристики

Характеристики
Об'єкти різного призначенняофисы, магазины, киоски;автомобили, техника;школы, д/с, общежития, ВУЗы;поликлиники, больницы, амбулатории;промышленные предприятия;производственные, сельхоз.помещения, гаражи, СТО
По класу пожeжіклас А;клас В;клас С;клас Е
Вогнегасник порошковий ВП-8 (з)
  • Наявність: Є в наявності
725 грн
Запоріжжя: Є в навності. Доставка по місту По Україні: 1-2 доби. Доставка Новою поштою
Гарантія виробника (офіційна) Повернення товару, обмін - напротязі 14 днів