Велооптом
Ваша корзина
Вогнегасники ДСНС
Вогнегасники ДСНС сертифікат відповідності вогнегасника
Вогнегасники ДСНС 2020
з сертифікатом відповідності
Купити від 294 грн

Вогнегасники від OGNU.net

Вогнегасники всіх класів пожежі: А, В, С, Е, F

Всі наші вогнегасники мають сертифікат безпеки

Новітній модельний ряд і стандарт ДСНС 2020 року

Вогнегасники для будинку, офісу, дачі, автомобіля, школи, заводу, складу, АЗС

Кращі ціни, висока Якість і Гарантія від виробника

Особливості

Порошковий Вогнегасник. Призначення порошкового вогнегасника полягає в тому, що він ефективно допомагає при загорянні твердих і рідких речовин, а також газоподібних речовин і електричних установок. Це ефективний вогнегасник для офісу, для квартири.

Вуглекислотний Вогнегасник. Призначення углекіслотоного вогнегасника таке, що він призначений для гасіння рідких і газоподібних речовин, електричних установок в ситуаціях, коли основою процесу горіння є кисень.


Пожежне обладнання

Пожежне обладнання дозволить успішно загасити пожежу на початковій стадії виникнення, забезпечить ліквідацію інших надзвичайних ситуацій різної складності.

Пожежне обладнання можуть використовувати для гасіння загоряння на початковій стадії співробітники підприємства, так само його можуть використовувати прибули підрозділи МНС якщо вогонь набув великого поширення

Все товарі з категорії Пожежне обладнання мають сертифікат безпеки

Особливості

Важливе значення в забезпеченні пожежної безпеки займає внутрішній Протипожежний Водопровід. Його можуть використовувати для гасіння загоряння на початковій стадії співробітники підприємства, якщо вогонь набув великого поширення

Якщо Ваше підприємство має приміщення великої площі або відкриту територію, то відповідно до ППБ України вони повинні бути обладнані пожежними щитами. Завдяки нашому магазину ви можете повністю укомплектувати щити, що знаходяться на Вашому підприємстві.